DLACZEGO HERBALIFE ?

Dieta Herbalife została stworzona, aby pomóc ludziom schudnąć, zmniejszając spożycie kalorii za pomocą koktajli zastępujących posiłki i pobudzając metabolizm suplementami . 

Jak to działa?

Rozpoczęcie diety Herbalife wymaga kilku prostych kroków.

Krok 1: Wybierz odpowiedni program z naszym propozycji lub skontaktuj się z nami

Krok 2: Przygotowanie : zmierz się w obwodach i zważ przed rozpoczęciem programu

 

Krok 3: Rozpocznij dietę Herbalife

Przestrzeganie diety Herbalife jest stosunkowo łatwe.

Po prostu zastąp dwa posiłki dziennie koktajlami Herbalife oraz rozpocznij stosować inne suplementy, które są dołączone do zakupionego programu.

 

Założona w 1980 roku Herbalife Nutrition oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od ponad 30 lat zmienia życie milionów ludzi na całym świecie.

 

Jakość i bezpieczeństwo produktów Herbalife®

Produkty Herbalife® są oparte o solidne podstawy naukowe w dziedzinie odżywiania. Są efektem zaangażowania w badania nad odżywianiem, rygorystycznego programu kontroli jakości oraz spójności produktu w ramach inicjatywy Od Ziarna do Produktu. Są produktami spożywczymi, nie medycznymi. Produkty Herbalife® nie leczą chorób i nie należy przypisywać im takich właściwości.Strategia Od Ziarna do Produktu firmy Herbalife zapewnia spójność wszystkich produktów od momentu pobrania surowców do chwili dostarczenia gotowego produktu. W trosce o jakość i bezpieczeństwo produktów, Herbalife przeprowadza regularne testy w kluczowych momentach procesu ich wytwarzania.Herbalife jest właścicielem czterech ośrodków produkcyjnych w różnych krajach świata, działających w zgodzie z najwyższymi standardami Dobrych Praktyk Produkcyjnych. Ośrodki produkcyjne oraz laboratoria testowania/jakości są kontrolowane przez niezależne organizacje, posiadają również akredytacje ISO oraz, na terenie USA, certyfikat NSF International. Herbalife posiada wiodący na rynku system nadzoru produktów po wprowadzeniu na rynek, wychwytujący zdarzenia niepożądane.

 

Relacja Klient-Partner

Klienci Herbalife z powodzeniem osiągają swoje cele odżywcze, kiedy mają przy sobie kogoś, kto przeprowadza ich przez cały proces. Jedną z kluczowych wartości Herbalife jest indywidualne wsparcie, które Partnerzy Herbalife zapewniają swoim klientom. Klienci Herbalife otrzymują coś więcej, niż tylko sam produkt - dysponują planem osiągnięcia lub przekroczenia swoich celów ze sfery odżywiania, zarządzania wagą i fitness.

Partner Herbalife

Firma Herbalife swoimi produktami przyciąga przedstawicieli różnych społeczności, kobiety i mężczyzn, ludzi w różnym wieku.
Ludzie zostają Partnerami Herbalife z wielu powodów. Około 73% osób dołącza przede wszystkim ze względu na zniżkę przy zakupie produktów, którymi cieszą się oni sami i ich rodziny. Część osób chce uzyskać dodatkowy przychód ze sprzedaży bezpośredniej.
Wynagrodzenia Partnerów wypłacane przez Herbalife oparte są wyłącznie o sprzedaż produktów.
Plan Sprzedaży i Marketingu Herbalife umożliwia nowym Partnerom rozbudowę swojego biznesu, aw dłuższej perspektywie nawet zdobycie większego przychodu, niż osoby nad nim.

Rada Naukowa

Herbalife powołała do życia własną Radę Naukową, która ma rozwijać firmę pod kątem nauki na temat odżywiania. Członkowie Rady prowadzą gruntowne badania nad zastosowaniem odżywiania w celu poprawy, wzmocnienia zdrowia i możliwości kontroli wagi. Na czele Rady Naukowej stoją wybitni naukowcy, między nimi David Heber i Louis Ignarro.

 

 

Badania i Rozwój

Herbalife dąży do wyznaczania standardów, według których porównywane są wszystkie firmy z branży odżywiania. Rozwijamy naukę o odżywianiu poprzez badania naukowe prowadzone na całym świecie. Od 2003 roku znacząco zwiększyliśmy nasze nakłady finansowe na badania i rozwój, aby polepszyć proces rozwoju produktów.

Uwaga: Formuła 1 to istniejący produkt - wydatki na badania i rozwój tego produktu, zgodnie z regulaminem FASB (która wymaga zawarcia w zestawieniu wydatków na badania i rozwój badań nad nowymi produktami lub badań nad "znaczącymi" zmianami w obecnych produktach), nie są zawarte w zestawieniu wydatków na badania i rozwój.

W 2011 firma wydała łącznie około $25 milionów USD na wydatki z dziedziny badań i rozwoju, operacji technicznych, spraw związanych z nauką, kontroli i gwarancji jakości oraz bezpieczeństwa i zgodności produktów. Firma przeznaczyła dodatkowe $11 milionów USD na kontakty ze światem nauki o odżywianiu, licencje produktowe i pozyskiwanie kluczowych surowców.

W Herbalife pracuje 180 naukowców, z których 19 posiada tytuły doktorskie. Z firmą współpracuje 30 naukowców-konsultantów, wszyscy posiadają tytuły doktorskie. W okresie od stycznia 2011 do marca 2012, firma prowadziła 12 badań klinicznych, z których pięć bezpośrednio dotyczyło badań nad produktem Formuła 1.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl